پذیرندگان

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

کارمزد

هیچ‌گونه کارمزدی در هیچ یک از مراحل از پذیرندگان دریافت نخواهد شد و شما می‌توانید امتیاز‌های دریافتی را بدون کسر کارمزد تسویه حساب کنید.

تسویه حساب

موجودی امتیاز‌های تان را به راحتی به تومان تبدیل کنید، امتیاز با همکاری زرین پال به‌صورت لحظه‌ای امتیاز‌های شما را به حساب زرین پال تان واریز می‌کند.

نرخ

هر امتیاز برای پذیرندگان معادل 100 تومان است، پذیرندگان با توجه به قیمت کالا یا خدمات خود می‌توانند تعداد امتیاز‌های مشخصی را از کاربر دریافت کنند.

نشان امتیاز

برای اطلاع رسانی سریع و آسان به کاربران تان و ایجاد انگیزه بیشتر برای خرید از شما می توانید این نشان را در وب سایت و یا اپلیکیشن قرار دهید.

درگاه آسان

بدون نیاز به برنامه‌نویسی و تنها با قرار دادن کد "دکمه پرداخت آسان" در وب‌سایت یا اپلیکیشن خود می‌توانید درگاه پرداخت امتیاز را راه‌اندازی کنید.
نسخه ی نمایشی

توسعه‌دهندگان

نصب و راه‌اندازی درگاه پرداخت امتیاز به سادگی در تمام زبان‌های برنامه‌نویسی قابل اجرا است، اطلاعات فنی مربوطه در مستند پرداخت موجود است.
مستندات فنی