پیشنهاد دهندگان

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

تنوع خدمات

یک پیشنهاد می‌تواند خرید کالا یا خدمات، نصب و اجرای برنامه تلفن همراه، عضویت با اطلاعات معتبر و غیره را شامل شود.

تعرفه

شما تعداد امتیاز‌های جایزه یک پیشنهاد را تعیین می‌کنید و آن تاثیر مستقیمی بر انتخاب کاربران و ترتیب قرار‌گیری پیشنهاد در لیست پیشنهادات دارد.

مرتب‌سازی

هر‌چه یک پیشنهاد بیشتر مورد استقبال کاربر قرار بگیرد و یا امتیاز بیشتری جایزه بدهد، در لیست پیشنهادات بالاتر قرار می‌گیرد و بیشتر دیده می‌شود

گیمیفیکیشن

امتیاز در تلاش است تا با استفاده از خصوصیت‌ها و تفکرات بازی‌گونه، در زمینه‌هایی که ماهیت بازی ندارند به کسب و کار شما رونق بخشد.

بازاریابی ویروس‌وار

کاربران پیشنهادات شما را به دوستان خود اطلاع می‌دهند و در صورت انجام پیشنهاد توسط آنها امتیاز مشخص شده را دریافت می‌کنند.

توسعه‌دهندگان

با مطالعه مستند فراخوانی می‌توانید انجام پیشنهاد توسط کاربر را به ما اطلاع بدهید.
مستندات فنی

هماهنگ شده با سیستم های زیر

adjust Tapstream chabok adtrace adro metrix